Gallery: Kunt u mij de weg naar Hamelen vertellen, mijnheer?: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 66: | Regel 66: | ||
|} | |} | ||
===Cast foto's=== | |||
Foto's van diverse leden van de cast voor en tijdens de opnames. Te zien is o.a. [[Rob de Nijs]] | |||
{| class="wikitable" | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:74703-kb1-2.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:74703-kb1-4.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:74703-kb1-9.png|thumb|200px]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:74703-kb1-A-4.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:74703-kb1-A-8.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:74703-kb2-A-3.png|thumb|200px]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:74703-kb2-A-4.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:74703-kb2-A-6.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:74703-kb2-A-8.png|thumb|200px]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:74703-kb2-A-9.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:74703-kb2-A-10.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:74703-kb2-A-11.png|thumb|200px]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:74703-kb2-A-12.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:74703-kb2-A-13.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:74703-kb2-A-14.png|thumb|200px]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:74703-kb2-A-12.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:74703-kb2-A-13.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:74703-kb2-A-14.png|thumb|200px]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:74703-kb2-A-16.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:74703-kb2-A-17.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:74703-kb2-A-19.png|thumb|200px]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:74703-kb3-7.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:74703-kb3-9.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:74703-kb3-10.png|thumb|200px]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:74703-kb3-11.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:74703-kb3-16.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:74703-kb3-18.png|thumb|200px]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:74703-kb3-A-1.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:74703-kb3-A-4.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:74703-kb3-A-7.png|thumb|200px]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:74703-kb3-A-8.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:74703-kb3-A-10.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:74703-kb3-A-12.png|thumb|200px]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:74703-kb3-A-13.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:74703-kb3-A-15.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:74703-kb3-A-17.png|thumb|200px]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:74703-kb3-A-19.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:74703-kb4-15.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:74703-kb4-17.png|thumb|200px]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:74703-kb4-20.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:74703-kb4-A-3.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:74703-kb4-A-4.png|thumb|200px]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:74703-kb4-A-5.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:74703-kb4-A-7.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:74703-kb4-A-9.png|thumb|200px]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:74703-kb4-A-11.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:74703-kb4-A-12.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:74703-kb4-A-14.png|thumb|200px]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:74703-kb5-4.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:74703-kb5-8.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:74703-kb5-11.png|thumb|200px]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:74703-kb5-14.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:74703-kb5-16.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:74703-kb5-17.png|thumb|200px]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:74703-kb6-3.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:74703-kb6-12.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:74703-kb6-15.png|thumb|200px]] | |||
<br clear='all'> | <br clear='all'> | ||
[[Kunt u mij de weg naar Hamelen vertellen, mijnheer?|Terug naar productie]] | [[Kunt u mij de weg naar Hamelen vertellen, mijnheer?|Terug naar productie]] |
Versie van 29 okt 2009 15:45
Decor
Enkele foto's van de indrukwekkende decorstukken.
Cast foto's
Foto's van diverse leden van de cast voor en tijdens de opnames. Te zien is o.a. Rob de Nijs
|