Gallery: Hamelen - Afl. 40: De zoon van Zwankezwaan: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
(Nieuwe pagina aangemaakt met '===De zoon van Zwankezwaan=== {| class="wikitable" |- valign="top" | width="50" | thumb|200px|[[Paul Deen, [[Frans Kokshoor...') |
|||
(2 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
Regel 1: | Regel 1: | ||
===De zoon van Zwankezwaan=== | ===De zoon van Zwankezwaan=== | ||
Uitgezonden op 22 november 1975. | |||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
Regel 104: | Regel 106: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001020781_021_con.png|thumb|200px|[[Ab Hofstee]], [[Loeki Knol]], [[Rob de Nijs]], [[Will van Selst]], [[Margreet Heemskerk]], [[Martin Brozius]], koor]] | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001020781_021_con.png|thumb|200px|[[Ab Hofstee]], [[Loeki Knol]], [[Rob de Nijs]], [[Will van Selst]], [[Margreet Heemskerk]], [[Martin Brozius]], koor]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037993_001_con.png|thumb|200px|Portret van [[Ab Hofstee]] als Hildebrandt Brom]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037993_002_con.png|thumb|200px|Portret van [[Ab Hofstee]] als Hildebrandt Brom]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037993_003_con.png|thumb|200px|Decor van schoenlapperij van Pint in Hamelen]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037993_004_con.png|thumb|200px|Decor van gang kasteel van Laar]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037993_005_con.png|thumb|200px|Portret van [[Margreet Heemskerk]] als koningin Madelein III]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037993_006_con.png|thumb|200px|Portret van [[Will van Selst]] als koning Tor]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037993_007_con.png|thumb|200px|Portret van [[Will van Selst]] als koning Tor]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037993_011_con.png|thumb|200px|Portret van [[Margreet Heemskerk]] als koningin Madelein III]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037993_012_con.png|thumb|200px|Portret van [[Margreet Heemskerk]] als koningin Madelein III]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037993_013_con.png|thumb|200px|Decor van gang kasteel van Laar]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037993_014_con.png|thumb|200px|Decor van gang kasteel van Laar]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037993_015_con.png|thumb|200px|Decor van ingang kasteel van Laar]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037993_016_con.png|thumb|200px|Decor van ingang kasteel van Laar]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037993_017_con.png|thumb|200px|Decor van ingang kasteel van Laar]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037993_018_con.png|thumb|200px|Decor van ingang kasteel van Laar]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037993_019_con.png|thumb|200px|Decor van ingang kasteel van Laar]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037994_001_con.png|thumb|200px|Decor van kamer burgemeester in Hamelen]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037994_002_con.png|thumb|200px|Decor van kamer met harp kasteel van Laar]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037994_003_con.png|thumb|200px|Decor van kamer met harp kasteel van Laar]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037994_004_con.png|thumb|200px|Decor van kamer burgemeester in Hamelen]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037994_005_con.png|thumb|200px|Decor van ingang kasteel van Laar]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037994_006_con.png|thumb|200px|Decor van ingang kasteel van Laar]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037994_007_con.png|thumb|200px|Decor van gang kasteel van Laar]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037994_008_con.png|thumb|200px|Decor van gang kasteel van Laar]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037994_009_con.png|thumb|200px|Decor van gang kasteel van Laar]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037994_010_con.png|thumb|200px|Decor van kamer met harp kasteel van Laar]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037994_011_con.png|thumb|200px|Decor van kamer met harp kasteel van Laar]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037994_012_con.png|thumb|200px|Decor van ingang kasteel van Laar]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037994_013_con.png|thumb|200px|Decor van kamer met harp kasteel van Laar]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037994_014_con.png|thumb|200px|Decor van kamer met harp kasteel van Laar]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037994_015_con.png|thumb|200px|Decor van kamer met harp kasteel van Laar]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037994_016_con.png|thumb|200px|Portret van [[Ab Hofstee]] als Hildebrandt Brom]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037994_017_con.png|thumb|200px|Decor van kamer met harp kasteel van Laar]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037995_001_con.png|thumb|200px|Decor van ingang kasteel van Laar]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037995_002_con.png|thumb|200px|Decor van gang kasteel van Laar]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037995_003_con.png|thumb|200px|Decor van steegje in Hamelen]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037995_004_con.png|thumb|200px|Decor van kamer met harp kasteel van Laar]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037995_005_con.png|thumb|200px|Decor van kamer met harp kasteel van Laar]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037995_006_con.png|thumb|200px|Decor van gang kasteel van Laar]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037995_007_con.png|thumb|200px|Decor van kamer burgemeester in Hamelen]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037995_008_con.png|thumb|200px|Decor van kamer burgemeester in Hamelen]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037995_009_con.png|thumb|200px|Decor van schoenlapperij van Pint in Hamelen]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037995_010_con.png|thumb|200px|Decor van schoenlapperij van Pint in Hamelen]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037995_011_con.png|thumb|200px|Portret van [[Will van Selst]] als koning Tor]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037995_012_con.png|thumb|200px|[[Elisabeth Versluys]]]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037995_013_con.png|thumb|200px|[[Elisabeth Versluys]]]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037995_014_con.png|thumb|200px|Decor van stallen kasteel van Laar]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037995_015_con.png|thumb|200px|Decor van schoenlapperij van Pint in Hamelen]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037995_016_con.png|thumb|200px|Decor van schoenlapperij van Pint in Hamelen]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037996_001_con.png|thumb|200px|Decor van schoenlapperij van Pint in Hamelen]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037996_002_con.png|thumb|200px|Decor van schoenlapperij van Pint in Hamelen]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037996_003_con.png|thumb|200px|Decor van schoenlapperij van Pint in Hamelen]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037996_004_con.png|thumb|200px|Decor van gang kasteel van Laar]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037996_005_con.png|thumb|200px|Decor van gang kasteel van Laar]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037996_006_con.png|thumb|200px|Decor van ingang kasteel van Laar]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037996_007_con.png|thumb|200px|Decor van stallen kasteel van Laar]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037996_008_con.png|thumb|200px|Decor van stallen kasteel van Laar]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037996_009_con.png|thumb|200px|Decor van schoenlapperij van Pint in Hamelen]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037996_010_con.png|thumb|200px|Decor van schoenlapperij van Pint in Hamelen]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037996_011_con.png|thumb|200px|Decor van schoenlapperij van Pint in Hamelen]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037996_012_con.png|thumb|200px|Decor van schoenlapperij van Pint in Hamelen]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037996_013_con.png|thumb|200px|Decor van schoenlapperij van Pint in Hamelen]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037996_014_con.png|thumb|200px|Decor van schoenlapperij van Pint in Hamelen]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037996_015_con.png|thumb|200px|Decor van schoenlapperij van Pint in Hamelen]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037996_016_con.png|thumb|200px|Decor van schoenlapperij van Pint in Hamelen]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037997_001_con.png|thumb|200px|Decor van schoenlapperij van Pint in Hamelen]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037997_002_con.png|thumb|200px|Decor van ingang kasteel van Laar]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037997_003_con.png|thumb|200px|Decor van kamer met harp kasteel van Laar]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037997_004_con.png|thumb|200px|Decor van ingang kasteel van Laar]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037997_005_con.png|thumb|200px|Decor van ingang huis van burgmeester in Hamelen]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037997_006_con.png|thumb|200px|Decor van gang huis van burgemeester in Hamelen]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037997_007_con.png|thumb|200px|Decor van stallen kasteel van Laar]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037997_008_con.png|thumb|200px|Decor van stallen kasteel van Laar]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037997_009_con.png|thumb|200px|Decor van stallen kasteel van Laar]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037997_010_con.png|thumb|200px|Decor van stallen kasteel van Laar]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037997_011_con.png|thumb|200px|Decor van stallen kasteel van Laar]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037997_012_con.png|thumb|200px|Decor van gang huis van burgemeester in Hamelen]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037997_013_con.png|thumb|200px|Decor van gang huis van burgemeester in Hamelen]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037997_014_con.png|thumb|200px|Decor van gang huis van burgemeester in Hamelen]] | |||
|} | |} | ||
[[Gallery: Hamelen - Afl. 39: De steen der dommen|Naar de vorige aflevering]] | [[Gallery: Kunt u mij de weg naar Hamelen vertellen, mijnheer?|Terug naar de hoofdgallery]] | [[Gallery: Hamelen - Afl. 41: De gast van Wamp|Naar de volgende aflevering]] | [[Gallery: Hamelen - Afl. 39: De steen der dommen|Naar de vorige aflevering]] | [[Gallery: Kunt u mij de weg naar Hamelen vertellen, mijnheer?|Terug naar de hoofdgallery]] | [[Gallery: Hamelen - Afl. 41: De gast van Wamp|Naar de volgende aflevering]] |
Huidige versie van 28 nov 2012 om 10:00
De zoon van Zwankezwaan
Uitgezonden op 22 november 1975.
Naar de vorige aflevering | Terug naar de hoofdgallery | Naar de volgende aflevering