Gallery: Hamelen - Afl. 12: Weerwolf Wonderwijn's wedkamp: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 33: | Regel 33: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| width="50" | [[Afbeelding: | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001017512_016_con.png|thumb|200px|[[Ab Hofstee]], [[Margreet Heemskerk]], [[Martin Brozius]], [[Emmy Lopes Dias]], [[Gerard Hartkamp]]]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding: | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001017512_017_con.png|thumb|200px|[[Emmy Lopes Dias]], [[Margreet Heemskerk]], [[Martin Brozius]], [[Ab Hofstee]]]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding: | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001017512_017_con.png|thumb|200px|[[Martin Brozius]], [[Margreet Heemskerk]], [[Gerard Hartkamp]], [[Emmy Lopes Dias]], [[Ab Hofstee]]]] | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| width="50" | [[Afbeelding: | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001017512_018_con.png|thumb|200px|[[Margreet Heemskerk]], [[Emmy Lopes Dias]], [[Ab Hofstee]]]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding: | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001017512_019_con.png|thumb|200px|[[Margreet Heemskerk]], [[Martin Brozius]], [[Ab Hofstee]], [[Gerard Hartkamp]], [[Emmy Lopes Dias]]]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding: | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001017512_020_con.png|thumb|200px|[[Emmy Lopes Dias]], [[Margreet Heemskerk]], [[Martin Brozius]], [[Gerard Hartkamp]], [[Ab Hofstee]]]] | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| width="50" | [[Afbeelding: | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001017512_021_con.png|thumb|200px|[[Lex Goudsmit]]]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding: | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001017512_022_con.png|thumb|200px|[[Lex Goudsmit]]]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding: | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001017512_023_con.png|thumb|200px|[[Lex Goudsmit]]]] | ||
|} | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001017512_024_con.png|thumb|200px|[[Lex Goudsmit]]]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001017548_001_con.png|thumb|200px|[[Lex Goudsmit]]]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001017548_002_con.png|thumb|200px|[[Lex Goudsmit]]]] | |||
|} | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001017548_003_con.png|thumb|200px|[[Lex Goudsmit]]]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001017548_004_con.png|thumb|200px|[[Lex Goudsmit]]]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001017548_005_con.png|thumb|200px|[[Lex Goudsmit]]]] | |||
|} | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001017548_006_con.png|thumb|200px|[[Lex Goudsmit]]]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001017548_007_con.png|thumb|200px|[[Lex Goudsmit]]]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001017548_008_con.png|thumb|200px|[[Lex Goudsmit]]]] | |||
|} | |} | ||
[[Gallery: Hamelen - Afl. 11: In het hol van de leeuw|Naar de vorige aflevering]] | [[Gallery: Kunt u mij de weg naar Hamelen vertellen, mijnheer?|Terug naar de hoofdgallery]] | [[Gallery: Hamelen - Afl. 13: Het gestolen land|Naar de volgende aflevering]] | [[Gallery: Hamelen - Afl. 11: In het hol van de leeuw|Naar de vorige aflevering]] | [[Gallery: Kunt u mij de weg naar Hamelen vertellen, mijnheer?|Terug naar de hoofdgallery]] | [[Gallery: Hamelen - Afl. 13: Het gestolen land|Naar de volgende aflevering]] |
Versie van 26 nov 2012 12:19
Weerwolf Wonderwijn's wedkamp
Uitgezonden op 12 mei 1973.
|- valign="top"
| width="50" |
| width="50" |
| width="50" |
|} |- valign="top"
| width="50" |
| width="50" |
| width="50" |
|} |- valign="top"
| width="50" |
| width="50" |
| width="50" |
|}
Naar de vorige aflevering | Terug naar de hoofdgallery | Naar de volgende aflevering