Gallery: Hamelen - Afl. 12: Weerwolf Wonderwijn's wedkamp: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 80: | Regel 80: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001017549_001_con.png|thumb|200px|[[ | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001017549_001_con.png|thumb|200px|[[Ab Hofstee]]]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001017549_002_con.png|thumb|200px|[[ | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001017549_002_con.png|thumb|200px|[[Marnix Kappers]], [[Will van Selst]], [[Rob de Nijs]], [[Coen Pronk]], [[Ine Veen]]]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001017549_003_con.png|thumb|200px|[[ | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001017549_003_con.png|thumb|200px|[[Will van Selst]], [[Berend Boudewijn]], [[Ine Veen]], [[John Lanting]], [[Emmy Lopes Dias]], [[Rob de Nijs]], [[Loeki Knol]], [[Coen Pronk]], koor, figuratie]] | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001017549_004_con.png|thumb|200px|[[ | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001017549_004_con.png|thumb|200px|[[Will van Selst]], [[Berend Boudewijn]], [[Ine Veen]], [[John Lanting]], [[Emmy Lopes Dias]], [[Rob de Nijs]], [[Loeki Knol]], [[Coen Pronk]], koor, figuratie]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001017549_005_con.png|thumb|200px|[[ | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001017549_005_con.png|thumb|200px|[[Rob de Nijs]], [[Berend Boudewijn]], [[Marnix Kappers]]]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001017549_006_con.png|thumb|200px|[[ | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001017549_006_con.png|thumb|200px|[[Pierre van Ostade]], [[Rob de Nijs]], [[Berend Boudewijn]], [[Marnix Kappers]], koor]] | ||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001017549_007_con.png|thumb|200px|[[Coen Pronk]], [[Will van Selst]], [[Berend Boudewijn]], [[Pierre van Ostade]]]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001017549_008_con.png|thumb|200px|[[Coen Pronk]], [[Berend Boudewijn]], [[Emmy lopes Dias]], [[Rob de Nijs]], [[Loeki Knol]], [[Marnix Kappers]], koor]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001017549_009_con.png|thumb|200px|[[Marnix Kappers]], [[Coen Pronk]], [[Will van Selst]], [[Berend Boudewijn]]]] | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| width="50" | [[Afbeelding: | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001017549_010_con.png|thumb|200px|[[Marnix Kappers]], [[Coen Pronk]], [[Will van Selst]], [[Berend Boudewijn]]]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding: | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001017549_011_con.png|thumb|200px|[[Marnix Kappers]], [[Ine Veen]], [[Rob de Nijs]], [[Loeki Knol]], [[Martin Brozius]], [[Emmy Lopes Dias]], [[Berend Boudewijn]], [[Margreet Heemskerk]], koor, figuratie]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding: | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001017549_012_con.png|thumb|200px|[[Berend Boudewijn]], [[Margreet Heemskerk]]]] | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| width="50" | [[Afbeelding: | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001017549_013_con.png|thumb|200px|[[Ine Veen]], [[Marnix Kappers]]]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding: | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001017549_014_con.png|thumb|200px|[[Ine Veen]], [[Marnix Kappers]]]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding: | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001017549_015_con.png|thumb|200px|[[Ine Veen]]]] | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| width="50" | [[Afbeelding: | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001017549_016_con.png|thumb|200px|[[Ine Veen]]]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding: | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001017549_017_con.png|thumb|200px|[[Ine Veen]]]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding: | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001017549_018_con.png|thumb|200px|[[Ine Veen]]]] | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| width="50" | [[Afbeelding: | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001017549_019_con.png|thumb|200px|[[Ine Veen]], [[Pierre van Ostade]], [[Berend Boudewijn]], [[Ab Hofstee]], [[John Lanting]], [[Rob de Nijs]], koor, figuratie]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding: | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001017549_020_con.png|thumb|200px|[[Ine Veen]], [[Marnix Kappers]]]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding: | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001037267_003_con.png|thumb|200px|[[Lex Goudsmit]]]] | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037267_003_con.png|thumb|200px|[[Lex Goudsmit]]]] | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001037267_003_con.png|thumb|200px|[[Lex Goudsmit]]]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037267_004_con.png|thumb|200px|[[Lex Goudsmit]]]] | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001037267_004_con.png|thumb|200px|[[Lex Goudsmit]]]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037267_005_con.png|thumb|200px|[[Lex Goudsmit]]]] | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037267_006_con.png|thumb|200px|[[Lex Goudsmit]]]] | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001037267_006_con.png|thumb|200px|[[Lex Goudsmit]]]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding: | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001049767_007_con.png|thumb|200px|[[Lex Goudsmit]]]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001049767_008_con.png|thumb|200px|[[Lex Goudsmit]]]] | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| width="50" | [[Afbeelding: | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001049767_009_con.png|thumb|200px|[[Lex Goudsmit]]]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001049767_005_con.png|thumb|200px|[[Lex Goudsmit]]]] | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001049767_005_con.png|thumb|200px|[[Lex Goudsmit]]]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001049767_006_con.png|thumb|200px|[[Lex Goudsmit]]]] | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001049767_006_con.png|thumb|200px|[[Lex Goudsmit]]]] | ||
Regel 159: | Regel 158: | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001049771_014_con.png|thumb|200px|[[Lex Goudsmit]]]] | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001049771_014_con.png|thumb|200px|[[Lex Goudsmit]]]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001049771_015_con.png|thumb|200px|[[Lex Goudsmit]]]] | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001049771_015_con.png|thumb|200px|[[Lex Goudsmit]]]] | ||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001049771_0_con.png|thumb|200px|[[Lex Goudsmit]]]] | |||
|} | |} | ||
[[Gallery: Hamelen - Afl. 11: In het hol van de leeuw|Naar de vorige aflevering]] | [[Gallery: Kunt u mij de weg naar Hamelen vertellen, mijnheer?|Terug naar de hoofdgallery]] | [[Gallery: Hamelen - Afl. 13: Het gestolen land|Naar de volgende aflevering]] | [[Gallery: Hamelen - Afl. 11: In het hol van de leeuw|Naar de vorige aflevering]] | [[Gallery: Kunt u mij de weg naar Hamelen vertellen, mijnheer?|Terug naar de hoofdgallery]] | [[Gallery: Hamelen - Afl. 13: Het gestolen land|Naar de volgende aflevering]] |
Versie van 26 nov 2012 14:53
Weerwolf Wonderwijn's wedkamp
Uitgezonden op 12 mei 1973.
Naar de vorige aflevering | Terug naar de hoofdgallery | Naar de volgende aflevering