Gallery: NOS Journaal: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 6: | Regel 6: | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001051200_002_con.jpg|thumb|200px|[[Joop van Zijl]], 1985]] | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001051200_002_con.jpg|thumb|200px|[[Joop van Zijl]], 1985]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding:Audrey van der Jagt.jpeg|thumb|200px|[[Audrey van der Jagt]], 1975]] | | width="50" | [[Afbeelding:Audrey van der Jagt.jpeg|thumb|200px|[[Audrey van der Jagt]], 1975]] | ||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001051200_007_con.jpg|thumb|200px|[[Elleke van Doorn]], 1985]] | |||
|} | |} | ||
Versie van 1 okt 2012 12:15
Presentatoren
![]() Jan Gerritsen, 1971 |
![]() Joop van Zijl, 1985 |
![]() Audrey van der Jagt, 1975 |
![]() Elleke van Doorn, 1985 |
Studio
![]() Harold Piket, 1975 |
![]() Harold Piket, 1975 |
![]() Eugenie Herlaar, 1975 |
![]() Lous Haasdijk, 1975 |
![]() Rien Huizing, 1975 |
![]() Harmen Siezen, 1975 |
![]() Elleke van Doorn, 1985 |
Terug naar de productie