Gallery: NOS Journaal: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
(→Studio) |
||
Regel 32: | Regel 32: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001001887_012_con.jpg|thumb|200px|[[Redactie half zes Journaal]], 1984]] | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001001887_012_con.jpg|thumb|200px|[[Redactie half zes Journaal]], 1984]] | ||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001048019_002_con.png|thumb|200px|1993]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001048019_003_con.png|thumb|200px|1993]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001048019_005_con.png|thumb|200px|1993]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001048019_007_con.png|thumb|200px|1993]] | |||
|- valign="top" | |- valign="top" |
Versie van 20 feb 2013 10:34
Presentatoren
![]() Jan Gerritsen, 1971 |
![]() Joop van Zijl, 1985 |
![]() Audrey van der Jagt, 1975 |
![]() Elleke van Doorn, 1985 |
![]() Harold Piket, 1975 |
![]() Harold Piket, 1975 |
![]() Eugenie Herlaar, 1975 |
![]() Lous Haasdijk, 1975 |
![]() Rien Huizing, 1975 |
![]() Harmen Siezen, 1975 |
![]() Fred Emmer, 1976 |
![]() Elleke van Doorn, 1985 |
![]() Pia Dijkstra, 1993 |
![]() Henny Stoel, 1997 |
Studio
![]() Henny Stoel, 1997 |
![]() Henny Stoel, 1997 |
![]() Henny Stoel, 1997 |
Op locatie
![]() NOS vliegtuig, 1969 |
![]() Reportagewagen NOS, 1995 |
Terug naar de productie